середа, 23 лютого 2011 16:43

Теніс. Стаховський пробився до чвертьфіналу Дубаї

Український тенісист Сергій Стаховський вийшов у чвертьфінал представницького турніру ATP-500 з призовим фондом 1619000 $ Dubai Duty Free Tennis Championships, що проходить в Дубаї, ОАЕ.

У матчі другого раунду киянин обіграв восьму ракетку турніру латвійського тенісиста Ернестса Гулбіса: 6-3 5-7 6-1, таким чином, взявши реванш за поразку у чвертьфіналі турніру в Сіднеї в січні цього року.

У Сергія були всі шанси завершити зустріч у двох сетах. У 11 геймі другої партії українець не реалізував 4 брекпойнти, після чого програв і гейм на своїй подачі. Втім, у вирішальному сеті перевага Стаховського була беззаперечною: він тричі взяв подачу свого суперника. Матч тривав 1 годину 57 хвилин.

Додамо, що Сергій виходить у чвертьфінал на турнірі ATP вже вдруге в нинішньому сезоні.

За вихід у півфінал українець посперечається з переможцем матчу Роджер Федерер (Швейцарія) - Марсель Гранольєрс (Іспанія).

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Стаховський пробився до чвертьфіналу Дубаї». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua