неділя, 16 жовтня 2011 14:25

Теніс. Мюррей виграв турнір ATP в Шанхаї

24-річний британський тенісист Енді Мюррей, який перед стартом турніру в Шанхаї займав в рейтингу АТР четверте місце, у фіналі змагань зломив опір третього сіяного, 29-річного іспанця Давида Феррера. Рахунок матчу - 7/5, 6/4 на користь Мюррея.

У кожній з партій на два брейки британця Феррер відповідав лише одним виграним геймом на прийомі. Навиліт частіше подавав Мюррей - сім разів проти одного. Обидва суперники за 1 годину 45 хвилин, проведених на корті, допустили по чотири подвійних помилки.

Завдяки цій перемозі Енді збільшив свою перевагу над Феррером в особистих зустрічах - 5:3. Цей титул став для Мюррея п'ятим в сезоні і третім поспіль.

В оновленій версії рейтингу 17 жовтня Маррей буде займати третє місце, обійшовши швейцарця Роджера Федерера.

У той же час француженка Маріон Бартолі стала переможницею турніру WTA HP Japan Women's Open Tennis 2011 в Осаці (Японія), здобувши перемогу над австралійкою Самантою Стосур у двох партіях з рахунком 6:3, 6:1.

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Мюррей виграв турнір ATP в Шанхаї». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua