субота, 07 липня 2018 16:08

Швеція - Англія 0:2. Англійці завоювали путівку у півфінал

Нападник англійців Кейн уже забив на Кубку світу-2018 6 м'ячів. Фото: The Independent

У матчі 1/4 фіналу Кубка світу-2018 збірна Швеції зіграє з Англією. Гра пройде на "Самара Арені".

На поєдинку працюватимуть арбітри з Нідерландів на чолі з Бьорном Куйперсом, йому допомагатимуть Сандер ван Рукел та Ервін Зейнстра.

Запасний суддя - Матео Лаос з Іспанії.

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу.

Востаннє на турнірах найвищого рівня Англія зі Швецією зустрічалися 6 років тому - на Euro-2012 в Україні. Тоді в груповому раунді англійці перемогли 3:2. На Кубку світу команди перетиналися в 2006-му році, теж на груповому етапі: той матч завершився нічиєю - 2:2.

Стартові склади

Швеція: Ольсен - Крафт, Ліндельоф, Гранквіст, Аугустінссон - Классон, Ларссон, Екдаль, Форсберг - Берг, Тойвонен

Запасні: Нордфельдт, Ольссон, Гвідетті, Йонссон, Свенссон, Хеландер, Хільємарк, Янссон, Роден, Дурмаз, Телін

Англія: Пікфорд - Уокер, Стоунс, Магуайр - Хендерсон - Тріпп'єр, Аллі, Лингард, Янг - Стерлінг, Кейн

Запасні: Дайєр, Варді, Батленд, Уелбек, Кейхілл, Джонс, Делфі, Решфорд, Лофтус-Чік, Александер-Арнолд, Поуп, Роуз

Перший тайм

6' Аллі відібрав м'яч у суперника на чужій половині і віддав гострий пас у розріз у штрафний на Кейна - неточно.

8' Після подачі кутового Гранквіст не дотягнувся до м'яча, перебуваючи на лінії воротарського майданчика.

11' Уокер з правого флангу зробив навіс у центр штрафного, де скупчилася група гравців збірної Англії, - усіх випередив голкіпер Ольсен.

12' Классон з-за меж штрафного завдав першого удару в матчі - вище воріт.

19' Англійці вибігли у швидку контратаку: Стерлінг намагався обіграти опонента, який поставив корпус, і не пустив Рахіма до воріт, але першим на підборі опинився Кейн і метрів з 27 наніс свій дебютний удар у матчі - повз ворота.

23' Стерлінг у штрафному влучив у руку Форсбергу - арбітр не звернув на це уваги.

25' Після довгого паса Берг виходив віч-на-віч з голкіпером, але асистент арбітра зафіксував положення поза грою. Повтори показали, що офсайд був зафіксований помилково, адже нападник шведів під час передачі перебував на своїй половині поля.

30' ГГОООООЛЛЛЛЛ - 0:1! Янг зробив подачу з кутового - Магуайр виграв боротьбу на "другому поверсі" і вивів свою команду вперед.

35' Хендерсон наважився на удар метрів з 30 - вище воріт.

43' Стерлінг блискуче зупинив м'яч у штрафному шведів і другим дотиком намагався обіграти суперника - не вийшло.

45' Момент у Англії! Стерлінг у штрафному отримав пас з центру поля, намагався обіграти голкіпера, але Ольсен не дозволив цього, м'яч залишився у Стерлінга, який шукав продовження атаки і вирішив завершувати самотужки - після удару Стерлінга метрів з 12 м'яч пішов на кутовий.

Перерва

Другий тайм

47' Момент у Швеції! Берг виграв верхову боротьбі і пробив з меж штрафного - фантастичний сейв зробив голкіпер збірної Англії Пікфорд.

52' Форсберг вирішив перевірити пильність голкіпера дальнім ударом з лівого флангу - Пікфорду не довелося вступати у гру, м'яч пройшов вище воріт.

54' Після подачі зі стандарту Магуайр виграв "другий поверх" і скинув вздовж лінії воріт - Стерлінг завдав удару бісіклетом, але невдало, м'яч знову потрапив до Магуайра, друга спроба якого загострити ситуацію вийшла невдалою.

59' ГГООООЛЛЛЛЛ - 0:2! Лінгард зробив навіс з правого флангу і Аллі головою подвоїв перевагу англійців.

62' Момент у Швеції! Берг чудово скинув на хід Форсбергу, який технічно пробив у кут воріт - знову неймовірний сейв зробив воротар англійців Пікфорд.

66' Після подачі кутового м'яч заметався штрафною шведів і потрапив до Магуайра, який показав, що ногами грає не так добре, як головою.

71' Гвідетті, який вийшов на заміну, отримав пас в районі 11-метрової позначки і пробив під поперечину - Пікфорд кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий.

90' Магуайр штовхнув у спину Гранквіста і заробив небезпечний штрафний на свої ворота - Аугустінсон метрів з 20 пробив набагато вище воріт.

90+3' Ларссон програв боротьбу за м'яч Кейну і відверто вдарив нападника англійців по ногах - арбітр показав порушнику жовту картку.

Кінець матчу

У суботу, 7 липня, на Кубку світу-2018 збірна Росії зіграє з Хорватією. Початок - о 21:00.

Зараз ви читаєте новину «Швеція - Англія 0:2. Англійці завоювали путівку у півфінал». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua