неділя, 19 лютого 2017 21:46

Суперник "Шахтаря" в Лізі Європи добре розім'явся перед виїздом у Харків

"Сельта" виграла у "Осасуни" в матчі 23-го туру іспанської Примери. Зустріч проходила в Віго, на стадіоні "Балаідос" і завершилася з рахунком 3:0.

"Осасуна" зазнала третьої поразки в чемпіонаті Іспанії поспіль. В середині першого тайму забив Піоне Сісто, на 87-й хвилині Хосабед подвоїв перевагу господарів, а на 89-й хвилині Яго Аспас зробив рахунок розгромним.

"Сельта" тепер з 33 очками посідає дев'яте місце в турнірній таблиці Примери, маючи в запасі один матч. "Осасуна" залишилася на останній сходинці.

Сельта - Осасуна 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 23 Сісто, 2:0 - 87 Хосабед, 3:0 - 89 Аспас.

У найближчий четвер "Сельта" в Харкові зіграє з "Шахтарем" матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи. Перша зустріч в Іспанії завершилася мінімальною перемогою донеччан, 1:0.

Зараз ви читаєте новину «Суперник "Шахтаря" в Лізі Європи добре розім'явся перед виїздом у Харків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua