понеділок, 01 березня 2021 09:10

Суперник "Динамо" в Лізі Європи програв лідеру чемпіонату Іспанії

Унаї Емері очолює "Вільярреал" із літа 2020 року. Фото: REUTERS

У матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії "Вільярреал" вдома поступився "Атлетико" - 0:2.

Підопічні Дієґо Симеоне забивали по 1 м'ячу в кожному з таймів. Спочатку захисник господарів Альфонсо Педрас відправив м'яч у власні ворота, а після перерви відзначився Жоау Фелікс.

Суперник "Динамо" в Лізі Європи нічого не зміг протиставити лідеру чемпіонату Іспанії. Гості переважали в матчі протягом всієї гри.

Перемога над "Вільярреалом" стала 1-ю для "матрацників" у 3 матчах. "Вільярреал" не може перемогти вже у 5 матчах Ла Ліги.

"Атлетико" впевнено лідирує в чемпіонаті Іспанії. Команда Сімеоне випереджає "Барселону" на 5 очок. У наступному турі "матрацники" зіграють проти "Реала" в гостях.

"Вільярреал" займає 7-му позицію. Команда Унаї Емері відстає від лідера на 21 очко. "Жовта субмарина" зіграє проти "Динамо" в 1/8 Ліги Європи. 11 березня команди зіграють у Києві, а за тиждень проведуть гру в Іспанії.

Зараз ви читаєте новину «Суперник "Динамо" в Лізі Європи програв лідеру чемпіонату Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua