субота, 23 серпня 2008 17:16

Стрибун - гомосексуаліст став чемпіоном Олімпіади

Золоту нагороду в стрибках у воду з десятиметрової вежі виграв австралієць Метью Мітчам, а срібло - китаєць Люйсінь Хо. Цей вид олімпійської програми став єдиним, де китайці не стали чемпіонами.

Глєб Гальперін завоював бронзову медаль Олімпіади-2008. Гальперін завершив турнір з результатом 525,80 балу.

Таким чином, олімпійські змагання зі стрибків у воду завершилися. Збірна Китаю виграла сім з восьми золотих медалей і впевнено зайняла перше місце. Українські стрибуни у воду на Іграх в Пекіні завоювали одну бронзову нагороду.

Новий олімпійський чемпіон Мітчам - єдиний з атлетів, який відкрито визнає свою гомосексуальну орієнтацію.

Зараз ви читаєте новину «Стрибун - гомосексуаліст став чемпіоном Олімпіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua