понеділок, 17 січня 2011 08:27

Стаховський вперше вийшов у друге коло Australian Open

Український тенісист Сергій Стаховський вийшов у другий раунд Відкритого чемпіонату Австралії.

У стартовому матчі киянин здобув впевнену перемогу над німецьким тенісистом Даніелем Брандсом: 6-2 6-3 6-4.

На рахунку українця 7 ейсів. Матч тривав 1 годину 31 хвилину. Стаховському вперше вдалося вийти в другий раунд Відкритого чемпіонату Австралії.

"Я, дійсно, зараз відчуваю себе чудово, до сезону підійшов добре, допомогла дуже вдала підготовка в Таїланді. Що стосується матчу, то насправді грати було досить складно, періодично заважав вітер, то виходило, то заходило сонце.

Зіграв я, вважаю, в трохи більш ніж достатній мірі для перемоги, скажімо так. Звичайно, можна сказати, що результат не найоптимальніший, - я втратив все-таки дві свої подачі, причому на всього двох брейк-пойнтах. Але все одно рахунок вийшов переконливим, я зіграв так, як треба було зіграти.

Якщо я триматиму в подальшому той рівень, який мені буде потрібен для перемоги, то буду дуже радий,"- вважає Сергій.

Наступним суперником Стаховського стане Лукаш Кубот з Польщі.