неділя, 17 серпня 2008 15:38

Спортивна гімнастика. Китаєць виграв вправи на коні

Китайський гімнаст Цинь Сяо став олімпійським чемпіоном у вправах на коні. 23-річний спортсмен виграв змагання з результатом 15,875 бала. Срібну медаль завоював хорват Філіп Уде, а бронзову нагороду виграв Луіс Сміт з Великобританії.

Уде і Сміт набрали однакову кількість балів (по 15,725), але срібло дісталося хорватові, оскільки він показав цей результат після британця. Зазначимо, що олімпійський чемпіон в абсолютній першості китаєць Вей Ян зайняв четверте місце.

Раніше 17 серпня на олімпійському турнірі зі спортивної гімнастики були розіграні два комплекти нагород. У вільних вправах у чоловіків золото завоював китаєць Кай Цзоу. У стрибку у жінок олімпійською чемпіонкою стала Хон У Чжон з КНДР.

Крім того, в неділю будуть визначені медалісти у вільних вправах у жінок.

lenta.ru
Зараз ви читаєте новину «Спортивна гімнастика. Китаєць виграв вправи на коні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua