середа, 13 серпня 2008 10:25

Спортивна гімнастика. Китаянки виграють чергові золоті нагороди

Жіноча збірна Китаю зі спортивної гімнастики завоювала золоті нагороди в командній першості. Друге місце зайняли американки, а третіми стали гімнастки з Румунії.

Що стосується збірної Китаю, то вона впевнено виграла турнір з результатом 189,90 бала. Американки набрали 186,525 бала, а румунки - 181,525.

12 серпня на олімпійському турнірі зі спортивної гімнастики був розіграний комплект нагород в чоловічих командних змаганнях, де кращою також стала збірна Китаю. 14 серпня чоловіки визначать сильніших в абсолютній першості, а 15 числа медалі в цій дисципліні розіграють жінки, повідомляє Lenta.ru

Зараз ви читаєте новину «Спортивна гімнастика. Китаянки виграють чергові золоті нагороди». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua