субота, 02 квітня 2011 21:21

Скромний "Спортинг" переміг "Реал" і перервав переможну серію Моурінью

Мадридський "Реал" зазнав несподіваної поразки від хіхонського "Спортинга" в матчі чемпіонату Іспанії з футболу.

Зустріч 30-го туру, яка пройшла в суботу на "Сантьяго Бернабеу", завершилася з рахунком 1:0 на користь гостей. Єдиний м'яч на 79-й хвилині забив Мігель де лас Куевас.

Це третя поразка "Реала" в сезоні і перша за останні дев'ять ігор Примери. У нього залишилося 73 очки, він відстає на п'ять очок від лідера чемпіонату Іспанії "Барселони", яка свій матч 30-го туру проведе пізніше в суботу проти "Вільяреала" в гостях.

У "Спортинга" стало 35 очок, він перемістився в середину турнірної таблиці.

30-й тур

Реал - Спортинг Хіхон - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - де лас Куевас (79).

РЕАЛ: Касільяс, Рамос, Карвалью, Альбіоль, Арбелоа (Пепе, 71), Хедіра, Ласс, Гранеро (Ігуаїн, 57), Озіл, Ді Марія (Каналес, 71), Адебайор.

СПОРТИНГ Х: Хуан Пабло, І. Ернандес, Р. Канелья (Хосе Анхель, 6), А. Ботіа, Каштру (Егурен, 58), Лора, Начо Касесе, Рівера, де лас Куевас, Барраль (Санг, 76), Начо Ново.

Попередження: Хосе Анхель (39), Рамос (43), Ді Марія (63), Ласс (74), Альбіоль (81), Хуан Пабло (84), Начо Ново (86).

Зараз ви читаєте новину «Скромний "Спортинг" переміг "Реал" і перервав переможну серію Моурінью». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua