понеділок, 20 січня 2020 11:53

Скандальний форвард отримав червону картку за прийом карате через 8 хвилин після виходу на заміну

Маріо Балотеллі вистачило 8 хвилин, щоб отримати 2 жовтих картки. Фото: рейтер

Італійський нападник Маріо Балотеллі був вилучений у матчі "Брешіа" - "Кальярі".

Балотеллі вийшов на заміну на 74-й хвилині. На 81-й хвилині Маріо отримав першу жовту картку за грубий підкат. А вже на 82-й хвилині нападник вирішив прийняти м'яч, застосувавши прийом з карате. Однак у польоті зіграв ногою в обличчя суперника. За це він отримав другу жовту картку, яка і стала другою в матчі, повідомляє "24 канал"

Матч завершився у нічию 2:2. Для Балотеллі це вже стало 13 вилученням у кар'єрі. Форвард став другим гравцем з топ-5 європейських чемпіонатів, який був вилучений у кожному з чотирьох останніх сезонів.

Зараз ви читаєте новину «Скандальний форвард отримав червону картку за прийом карате через 8 хвилин після виходу на заміну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua