понеділок, 18 квітня 2011 12:33

Симуляція допомогла "Реалу" не програти "Барселоні": результати 32 туру

Захисник мадридського футбольного клубу "Реал" Марсело розповів футболістові "Барселони" Даніелю Алвесу, що він симулював порушення правил, за яке у ворота "Барселони" був призначений пенальті в ході зустрічі цих команд у чемпіонаті Іспанії. Про це повідомляє інтернет-видання Goal.com.

У матчі, який відбувся в ніч з 16 на 17 квітня, "Барселона" повела в рахунку на 53-й хвилині після того, як Ліонель Мессі реалізував пенальті. На 82-й хвилині арбітр зафіксував порушення на Марсело і призначив одинадцятиметровий удар у ворота "Барселони". Кріштіану Роналду з пенальті зрівняв рахунок, і матч закінчився внічию (1:1).

За словами Алвеса, Марсело розповів йому, що насправді порушення не було. Футболіст "Реала" зізнався гравцеві "Барселони", що він симулював фол, щоб вплинути на результат гри.

За шість турів до кінця чемпіонату Іспанії сезону-2010/11 перше місце в турнірній таблиці займає "Барселона". На її рахунку 85 очок. У "Реала", який займає друге місце, 77 очок.

32-й тур

Малага - Мальорка - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Себа (27), 2:0 - Баптіста (40), 3:0 - Баптіста (57).

Хетафе - Севілья - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Міку (76).

Севілья: Хаві Варас, М. Касерес, Алексіс, Фасіо, Дабо (Альфаро, 75), Медель, Ренато (Капель, 75), Ф. Наварро, Ракітіч, ??Родрі (Луїс Альберто, 63), Негредо.

Альмерія - Валенсія - 0:3 (0:0, 0:3)

Голи: 0:1 - Сольдадо (51), 0:2 - Станкявічюс (66), 0:3 - Альба (81).

ВАЛЕНСІЯ: Гуаіта, Станкявічюс, Мігел, Матьє, Р. Кошта, Топал, Мадуро, Банега, П. Ернандес (Хоакін, 77), Сольдадо (Адуріс, 82), Мата (Альба, 78).

Реал - Барселона - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Мессі (53, пенальті), 1:1 - Роналду (82, пенальті).

РЕАЛ: Касільяс, Рамос, Альбіоль, Карвалью, Марсело, Пепе, Алонсо (Адебайор, 67), Ді Марія (Арбелоа, 67), Хедіра, Роналду, Бензема (Озіл, 57).

"Барселона": Вальдес, Дані Алвес, Пуйоль (С. Кейта, 58), Піке, Адріано (Максвелл, 80), Бускетс, Хаві, Іньєста, Вілья, Мессі, Педро (Афеллай, 67).

Вилучення: Альбіоль (52).

Депортиво - Расінг - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Лассад (45), 2:0 - Хіско (49).

Леванте - Еркулес - 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Рубен Суарес (5), 2:0 - Хуанлу (43), 2:1 - Трезеге (82).

Реал Сосьєдад - Спортінг Хіхон - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Грізманн (32), 1:1 - де лас Куевас (69), 2:1 - Грізманн (79).

Осасуна - Атлетик - 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Кіке Сола (51), 1:1 - Льоренте (69), 1:2 - Муніаін (90).

Еспаньол - Атлетико - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Коке (2), 1:1 - Освальдо (38), 1:2 - Агуеро (50), 2:2 - Освальдо (58).