четвер, 22 січня 2009 10:40

Шевченко забив за "Мілан"

Італійський "Мілан" в товариському матчі в Німеччині обіграв місцевий "Ганновер 96" з рахунком 3:2. Дубль на рахунку Філіппо Індзагі, ще один гол забив наш Андрій Шевченко.

"Россонері" пропустили на 10-ій хвилині з пенальті і в першому таймі відігратися так і не змогли. А в другому Шева красивим ударом з межі штрафного після пасу Індзагі рахунок зрівняв, і вже через дві хвилини Піппо виводить "Мілан" вперед. На 75-ої хвилини відігралися вже німці, але Індзагі поставив крапку в матчі. Перемога дісталась підопічних Карло Анчелотті - 3:2.

"Ганновер" (Німеччина) - "Мілан" (Італія) - 2:3 (1:0)

Голи: Хушті, 10 (1:0). Шевченко, 53 (1:1). Індзагі, 55 (1:2). Ханке, 74 (2:2). Індзагі (76)

"Мілан": Діда, Бонера, Сендерос, Тьяго Сілва, Антоніні, Бекхем (Зеєдорф, 46), Емерсон (Кака, 46), Фламіні, Роналдіньо, Шевченко (Дарміан, 66), Індзагі.

sport.segodnya

Зараз ви читаєте новину «Шевченко забив за "Мілан"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua