середа, 28 березня 2007 16:15

Сергій Фесенко приплив шостим у фіналі 800- метрівки вільним стилем

Світова рекордсменка Лора Маноду

Четвертий день змагань з плавання на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який проходить в Мельбурні, завершився фінальним запливом на 800 метрів вільним стилем.

Українець Сергій Фесенко, 23 года, на цій дистанції посів шосте місце з результатом 7:48.67 хв., повідомляє champion.com.ua.

Золото виграв тунісець Усама Меллулі, який встановив новий рекорд Африки - 7:46,95. Срібло на рахунку поляка Станчика (7:47,91), а бронза в австралійця Стівенса (7:48,67).

Крім того, у жінок на дистанції 200 метрів вільним стилем був встановлений новий світовий рекорд. Француженка Лора Маноду стала чемпіонкою світу в цій дисципліні з результатом 1:55,52 хв., на 0, 95 с покращивши досягнення італійки Федеріки Пеллегріні. До речі, Пеллегріні встановила його теж в Мельбурні, але в півфінальному запливі на 200 метрів (1:56,47 хв)

Жінки. 200 метрів. Вільний стиль.

1. Маноду (Франція) - 1.55,52 (рекорд світу)

2. Лурц (Німеччина) - 1.55,68

3. Пеллегріні (Італія) - 1.56,97

Зараз ви читаєте новину «Сергій Фесенко приплив шостим у фіналі 800- метрівки вільним стилем». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua