середа, 19 лютого 2020 00:10

Сенсації у Мадриді та Дортмунді:перші результати матчів 1/8 Ліги чемпіонів

Забитий м'яч Сауля Ньігеса приніс перемогу "Атлетіко" над чинним володарем Ліги чемпіонів. Фото: рейтер

Першій матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів принесли відразу сенсаційні результати.

Чинний володар трофею "Ліверпуль" програв у Іспанії "Атлетіко" 1:0. Долю матчу вирішив єдиний гол на початку гри Сауля Ньігеса. Підопічні Дієго Сімеоне створили ще декілька нагод біля воріт Аліссона Беккера, але так і не змогли їх реалізувати.

В Німеччині один із фаворитів турніру ПСЖ поступився "Боруссії" Дортмунд - 1:2. Всі події розгорталися на в середині другого тайму. Ерлінг Холанд спочатку вдало зіграв на добивання. Парижани відігралися зусиллями Неймара,але через хвилину нестримний Холанд встановив остаточний рахунок у матчі.

19 лютого свої матчі проведуть "Валенсія" - "Аталанта" та "Лейпциг" - "Тоттенгем"

Зараз ви читаєте новину «Сенсації у Мадриді та Дортмунді:перші результати матчів 1/8 Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua