пʼятниця, 13 грудня 2019 16:57

Семеренко фінішувала дев'ятою в спринті на етапі Кубка світу з Біатлону

Стрільба без промахів не допомогла Валентині Семеренко піднятися вище 9-го місця. Фото: рейтер

Валентина Семеренко посіла дев'яте місце в спринті на етапі Кубка світу з біатлону в Хохфільцені.

Семеренко стартувала під першим номером, пройшла дистанцію без промахів.

Другий кращий результат серед українок показала капітан збірної Олена Підгрушна на 12-му місці, допустивши один промах під час стрілянини стоячи.

Віта Семеренко і Юлія Джима - в шостому десятку на 52-й і 55-й позиціях відповідно, а замкнула українську п'ятірку Дар'я Блашко з 67-м підсумковим результатом, пише "Спортарена"

Переможниця гонки Доротея Вірер допустила один промах на стрільбі лежачи і пройшла дистанцію за 21 хвилину і 26,5 секунди. Жінки знову вийдуть на старт завтра в рамках естафети.

Зараз ви читаєте новину «Семеренко фінішувала дев'ятою в спринті на етапі Кубка світу з Біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua