пʼятниця, 25 липня 2008 19:07

Шаванель виграв 19-й етап "Тур де Франс"

Француз Сільвен Шаванель з команди Cofidis виграв 19-й етап "Тур де Франс". Спортсмен подолав дистанцію у 165,5 км. з Роанна в Монлюсон, що здебільшого проходить по рівнині, за 3 години 37 хвилин і 9 секунд. Такий же час, як переможець, показав його співвітчизник Жеремі Руа. Представник велогрупиFrancaisedesJeux - єдиний, хто підтримав спринт лідера. Велика група переслідувачів поступилася двом французам 1.13, повідомляє АР.

Іспанець Карлос Састре зберіг жовту майку. Гонщик команди CSC випереджає в загальному заліку "Тура"-2008 партнера по команді люксембуржця Франка Шлека на 1.24, а австрійця Бернарда Коловши, який йде третім, - на 1.33. Ярослав Попович йде 24-м з відставанням 35.07 хвилин. Володимир Густов - 45-й і відстає більше, ніж на годину.

Завтра гонщиків чекає індивідуальна розділка на 35 км., яка, швидше за все, зробить вирішальний вплив на розподіл нагород.

Зараз ви читаєте новину «Шаванель виграв 19-й етап "Тур де Франс"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua