вівторок, 04 серпня 2020 20:11

Шапаренко забив красивий м'яч на тренуванні

Микола Шапаренко виступає за першу команду "Динамо" із кінця 2017 року. Фото: ФК "Динамо"

Київське "Динамо" продовжує підготовку до старту нового сезону.

На вечірньому тренуванні на гравців київського клубу очікувала двосторонка, яка складалася з трьох таймів по 30 хвилин, повідомляє офіційний сайт "Динамо".

Мірча Луческу дав проявити себе всім футболістам, які були в його розташуванні. Поза грою опинилися тільки травмовані гравці - Денис Попов, Микита Бурда та Беньямін Вербич.

Перемогу здобула команда у зелених манішках - 4:2. Варто відзначити красивий гол Миколи Шапаренка, який він забив від стійки після сольного проходу.

"Динамо" розпочне виступи в новому сезоні 25 серпня матчем за Суперкубок України проти "Шахтаря".

Зараз ви читаєте новину «Шапаренко забив красивий м'яч на тренуванні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua