четвер, 27 лютого 2020 20:11

"Шахтар" зміг дотиснути "Бенфіку"

У першій грі тренер "гірників" Луїш Каштру зміг переграти свого візаві Бруно Лаге. Фото: ФК "Шахтар"

Сьогодні донецький "Шахтар" проведе матч-відповідь 1/16 Ліги Європи проти "Бенфіки" у Лісабоні.

Тиждень тому, команда Луїша Каштру змогла мінімально перемогти португальський гранд - 2:1.

У першому таймі Марлос забив гол, але після перегляду відеоповтору, м'яч було скасовано через мінімальний офсайд. На початку другої половини гри Алан Патрік вивів донецьку команду вперед ударом за меж штрафного майданчика.

Чемпіон Португалії за 10 хвилин зрівняв рахунок. Піцці реалізував пенальті, яке теж було призначене після перегляду відеоповтору. "Гірники" змогли вирвати перемогу за 18-ть хвилин до завершення матчу. Тайсон обікрав захисника "Бенфіки" та викотив м'яч Віктору Коваленку, якому залишалося влучити у ворота.

Матч "Бенфіка" - "Шахтар" розпочнеться о 22 годині. Газета юа буде вести текстову трансляцію матчу.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" зміг дотиснути "Бенфіку"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua