неділя, 20 березня 2011 18:31

"Шахтар" забив "Волині" чотири м'ячі на "Донбас Арені"

У неділю, 20 березня, відбувся матч 22-го туру української прем'єр-ліги, в якому донецький "Шахтар" приймав луцьку "Волинь".

Дивлячись на підсумковий результат матчу, можна сказати, що поєдинок для "Шахтаря" склався легко. У принципі так і є, якщо не брати до уваги той факт, що Луіс Адріано залишив поле вже на 14-й хвилині після зіткнення з воротарем гостей Неділько, а Дмитро Чигринський не зміг дограти до кінця поєдинку і пішов з поля на 80-й хвилині, залишивши свою команду в меншості.

"Шахтар" з перших хвилин взяв ініціативу у свої руки, в той же час і "Волинь" не гребувала загрожувати воротам П'ятова. Однак пропущений гол перед самим свистком на перерву, та ще й з пенальті, підкосив підопічних Кварцяного.

У другому таймі практично весь час атакував "Шахтар", а гості відчутно підсіли. Чим не забули скористатися Генріх Мхітарян та Алекс Тейшейра, який вийшов на заміну. Ну а Марсело Морено наприкінціпоєдинку нарешті реалізував один зі своїх численних шансів і зафіксував підсумковий рахунок 4:0

Шахтар - Волинь 4:0

Голи: Жадсон, 43 (з пенальті), Мхітарян, 69, Алекс Тейшейра, 70, Марсело Морено, 86

Шахтар: П'ятов, Срна, Чигринський, Чижов, Шевчук, Хюбшман, Мхітарян, Дуглас Коста (Алекс Тейшейра, 59), Жадсон (Віценець, 70), Вілліан, Луїс Адріано (Марсело Морено, 16)

Волинь: Неділько, Сімінін, Ващук, Зозуля, Максимюк, Бутко, Карковський (Бабир, 62), Герасим'юк (Лисенко, 39), Гошкодеря (Лопес, 84), Пічкур, Пищур

Попередження: Максимюк, Бутко, Сімінін

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" забив "Волині" чотири м'ячі на "Донбас Арені"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua