субота, 11 квітня 2015 19:18

"Шахтар" забив п'ять м'ячів "Чорноморцю"

Всі голи "Шахтар" забив у другому таймі shakhtar.com

У матчі 19-го туру чемпіонату України "Шахтар" розгромив "Чорноморець". Поєдинок у суботу у Львові завершився з рахунком 5:0 на користь команди Мірчі Луческу.

Після безгольового першого тайму "гірників" прорвало у другому. Луїс Адріано відзначився дублем (71-а і 80-а хвилини), ще по голу записали на свій рахунок Дуглас Коста (61), Тарас Степаненко (76) і Тайсон (90+4).

Після цього матчу в активі "Шахтаря", який займає друге місце у турнірній таблиці після "Динамо", стало 44 очки (у киян - 48 і гра в запасі). У "Чорноморця" залишилося 17 очок - це 11-е місце.

"Шахтар" - "Чорноморець" - 5:0 (0:0)

Голи: Коста (61), Луїс Адріано (71), Степаненко (76), Луїс Адріано (80), Тайсон (90+4)

Шахтар - П'ятов, Ракицький, Кривцов, Срна, Ісмаїлі, Марлос (Бернард, 69), Степаненко, Дуглас Коста, Ілсіньо (Фред, 64), Тайсон, Гладкий (Луїс Адріано, 64).

Чорноморець - Мартищук, Крнета, Мартиненко, Олійник, Кутас (Путраш, 72), Петько, Філімонов (Луценко, 62), Данченко, Балашов, Кабаєв (Васін, 59), Діденко.

Жовті картки: Срна (14), Ракицький (41), Коста (45+1), Ілсіньо (49) - Крнета (27), Данченко (36), Кабаєв (56)

Вилучення: Олійник (30)

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" забив п'ять м'ячів "Чорноморцю"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua