середа, 06 квітня 2011 23:52

"Шахтар" пропустив п'ять м'ячів від "Барселони"

Іспанська "Барселона" у першому матчі 1 / 4 фіналу Ліги чемпіонів розгромила донецький "Шахтар" з рахунком 5:1 і практично забезпечила собі вихід у півфінал. В іншому чвертьфінальному матчі "Манчестер Юнайтед" у гостях обіграв лондонський "Челсі". Єдиний гол у поєдинку забив Вейн Руні.

В Іспанії рахунок був відкритий вже на другій хвилині: відзначився Андрес Іньєста. Подвоїв перевагу "Барселони" в першому таймі Даніель Алвес. У другому таймі за "Барселону" відзначилися Жерар Піке, Сейду Кейта та Хаві. Єдиний м'яч "Шахтаря" на 60-й хвилині забив Ярослав Ракицький після розіграшу штрафного удару.

Матчі-відповіді між "Шахтарем" і "Барселоною" і "Челсі" з "Манчестер Юнайтед" відбудуться 12 квітня.

5 квітня в Лізі чемпіонів були зіграні ще два матчі: "Інтер" на своєму полі поступився "Шальке" з рахунком 2:5, а "Реал" виявився сильнішим за "Тоттенхема" (4:0). При цьому, якщо "Реал" і "Барселона" доведуть у своїх парах справу до перемоги за сумою двох матчів, то вони будуть грати в півфіналі Ліги чемпіонів. Ці команди найближчим часом зустрінуться також у рамках чемпіонату Іспанії і у фіналі Кубка короля в тій же країні.

Варто відзначити, що навіть якщо "Шахтар" не пройде "Барселону", то для нього результат в Лізі чемпіонів все одно стане кращим в історії: ця команда ніколи не пробивалася в 1 / 4 фіналу найпрестижнішого клубного турніру Європи, пише Lenta.ru.

1 / 4 фіналу

Перші матчі

Челсі Англія - Манчестер Юнайтед Англія - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Руні (24).

ЧЕЛСІ: Чех, Босінгва (Обі Мікел, 78), Іванович, Террі, Е. Коул, Рамірес, Ессьєн, Лемпард, Жирков (Малуда, 70), Дрогба (Анелька, 71), Торрес.

МЮ: ван дер Сар, Рафаел (Нані, 51), Відіч, Ріо Фердинанд, Евра, Каррік, Гіггз, Пак Чжі Сун (Смоллінг, 90), Валенсія, Х. Ернандес (Бербатов, 78), Руні.

Попередження: Жирков (36), Рамірес (60), Ессьєн (66), Відіч (74), ван дер Сар (80), Торрес (90).

Барселона Іспанія - Шахтар Україна - 5:1 (2:0, 3:1)

Голи: 1:0 - Іньєста (2), 2:0 - Дані Алвес (34), 3:0 - Піке (53), 3:1 - Ракицький (60), 4:1 - С. Кейта (61), 5:1 - Хаві (86).

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес, Піке, Адріано (Максвелл, 77), Маскерано, Хаві, С. Кейта, Іньєста (Афеллай, 90), Бускетс, Мессі, Вілья (Педро, 71).

ШАХТАР: П'ятов, Срна, Іщенко, Рац, Ракицький, Вілліан (Алекс Тейшейра, 75), Хюбшман (Едуардо, 83), Коста, Жадсон (Фернандіньо, 70), Мхітарян, Луїс Адріано.

Попередження: Рац (51), Іньєста (59), Ракицький (66), Фернандіньо (77).

Реал Іспанія - Тоттенхем Англія - 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Адебайор (5), 2:0 - Адебайор (57), 3:0 - Ді Марія (72), 4:0 - Роналду (87).

Інтер Італія - Шальке 04 Німеччина - 2:5 (2:2, 0:3)

Голи: 1:0 - Станкович (1), 1:1 - Матіп (17), 2:1 - Міліто (34), 2:2 - Еду Гонсалвеш (40), 2:3 - Рауль (53), 2: 4 - Раноккія (57, автогол), 2:5 - Еду Гонсалвеш (75).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" пропустив п'ять м'ячів від "Барселони"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua