вівторок, 29 січня 2013 19:52

"Шахтар" перед ЦСКА розім'явся на польському "Пясті"

На навчально-тренувальному зборі в Іспанії "Шахтар" ще не програв жодному супернику. Фото: ua.sport.comments.ua

Донецький "Шахтар" провів черговий контрольний матч у рамках навчально-тренувального збору в Іспанії і вийшов переможцем із протистояння з польським клубом "Пяст".

"Гірники" здобули перемогу з рахунком 3:0, усі голи були забиті після перерви. На старті другого тайму Алан Патрік реалізував пенальті, призначений за гру рукою суперника у штрафному, а на 74-й хвилині Ілсіньо провів другий гол донецької команди. Третій гол на рахунку бразильця Майкона.

Кращим гравцем цього товариського матчу визнаний захисник Олександр Кучер, що вивів "гірників" на гру з капітанською пов'язкою.

Товариський матч

Іспанія

"Шахтар" (Донецьк, Україна) - "Пяст" (Глівіце, Польща) - 2:0 (0:0).

Голи: Патрік, 49 (пен., 1:0), Ілсіньо, 74 (2:0), Майкон, 78 (3:0).

Стартовий склад "Шахтаря": П'ятов, Кучер, Шевчук, Іщенко, Степаненко, Кобін, Гай, Коста, Ілсіньо, Девіч, Тайсон.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" перед ЦСКА розім'явся на польському "Пясті"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua