середа, 16 квітня 2014 22:03

"Шахтар" на "Олімпійському" обіграв "Динамо", Луїс Адріано оформив дубль

Луїс Адріано додав Олегу Блохіну головного болю. Фото: shakhtar.com

У Києві відбувся перенесений матч 19-го туру української прем'єр-ліги за участю місцевого "Динамо" і донецького "Шахтаря". Зустріч завершилася перемогою "гірників" з рахунком 2:0.

Вийти вперед гостям вдалося на 10 -й хвилині завдяки точному удару Луїса Адріано. Другий м'яч був забитий на 34 -й хвилині: Адріано вдалося оформити дубль.

У таблиці української першості "Шахтар " з 50 очками займає перше місце , а " Динамо" , яке відстає від донецької команди та "Дніпра" на сім очок , розташувалося на третьому рядку.