середа, 26 січня 2011 08:49

Шацьких не зіграє у фіналі Кубка Азії

Збірна Австралії з футболу у півфінальному матчі у вівторок розгромила збірну Узбекистану з рахунком 6:0, повідомляє агентство Associated Press.

Австралійці відкрили рахунок вже на п'ятій хвилині, а потім забили ще один гол у першому таймі. На 65-й хвилині, коли на полі залишилося всього десять узбецьких футболістів, рахунок вже становив 3:0.

Потім збірна Австралії забила ще три голи на 74-й, 82-й і 83-й хвилинах. Рахунок цього півфіналу став рекордним для таких матчів на азіатському чемпіонаті.

Завдяки перемозі над узбеками австралійська команда зустрінеться у фіналі зі збірною Японії, яка раніше здобула перемогу над Південною Кореєю в серії післяматчевих пенальті.

Фінал відбудеться 29 січня, а матч за третє місце - днем раніше.

За матеріалами Лента.ру

Зараз ви читаєте новину «Шацьких не зіграє у фіналі Кубка Азії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua