субота, 22 січня 2011 12:32

Шацьких і збірна Узбекситану вийшли у півфінал Кубка Азії

Вперше у своїй історії збірна Узбекистану, на цей раз без участі форварда київського "Арсеналу" Максима Шацьких, пробилася у півфінал Кубка Азії.

Поєдинок, що пройшов у п'ятницю в Катарі, завершився з рахунком 2:1 на користь узбеків, у складі яких дублем відзначився нападаючий Улугбек Бакаєв (46-я, 49-а хвилини). Йорданський захисник Башар Бані-Ясін на 58-й хвилині забив гол у відповідь.

У півфіналі, який відбудеться 25 січня, команда Шацьких зіграє з переможцем пари Австралія - Ірак.

Кубок Азії 2011

1 / 4 фіналу

Японія - Катар - 3:2 (1:1, 2:1)

Голи: 0:1 - Сорія (12), 1:1 - Кагава (28), 1:2 - Фабіо Сезар (63), 2:2 - Кагава (70), 3:2 - Інох (90).

Вилучення: Йосіда (62).

Узбекистан - Йорданія - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Бакаєв (46), 2:0 - Бакаєв (49), 2:1 - Бані-Ясін (58).

Австралія - Ірак

22 січня. 15.25.

Іран - Південна Корея

22 січня. 18.25.

За матеріалами Sports.ru, Динамо Киев от Шурика

Зараз ви читаєте новину «Шацьких і збірна Узбекситану вийшли у півфінал Кубка Азії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua