неділя, 08 червня 2008 18:47

Россі на Гран-прі Каталонії програв Педросі

Переможцем Гран-прі Каталонії, сьомого етапу чемпіонату світу з автогонок у класі MotoGP , який відбувся 8 червня в Барселоні, став іспанець Дані Педроса з команди Honda.

Він випередив лідера загального заліку італійця Валентіно Россі з Yamaha і діючого чемпіона світу австралійця Кейсі Стоунера з Ducati.

Педроса стартував з другого місця, але вже у першому повороті випередив Стоунера, який пішов у гонку з поул-позішн, і своїм лідерством уже не поступився. Россі стартував дев"ятим, але поступово випередив усіх суперників, окрім переможця. Стоунер зумів утриматися на подіумі.

В загальному заліку лідерство зберіг Россі, на рахунку якого 142 очки. Педроса набрав 135 очок і до мінімуму скоротив своє відставання. У мотогонках за перемогу нараховується 25 очок.