середа, 21 березня 2007 13:53

Росіянин виграв заплив на 10 кілометрів у відкритій воді

Росіянин Володимир Дятчін, 24 роки, виграв заплив на 10 кілометрів у відкритій воді на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який проходить в Мельбурні, інформує sports.ru.

Він фінішував з результатом 1:55.32,52. Всього лише 0,06 секундами поступився йому тепер уже колишній чемпіон світу німець Томас Лурц. Переможця визначили тільки після фотофінішу.

Ще один росіянин, Євгеній Дратцев, прийшов до фінішу третім. Тепер у збірної Росії шість золотих, дві срібних і одна бронзова медаль, і російська команда упевнено лідирує в загальному заліку світової першості.

1. Володимир Дятчін (Росія) - 1.55:32,52;

2. Томас Лурц (Німеччина) - 1.55:32,58;

3. Євгеній Дратцев (Росія) - 1.55:47,31.

Зараз ви читаєте новину «Росіянин виграв заплив на 10 кілометрів у відкритій воді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua