середа, 20 серпня 2008 08:46

Російська плавчиня перемогла в марафоні

Російська плавчиха Лариса Ільченко завоювала золоту медаль Олімпіади-2008 на дистанції десять кілометрів на відкритій воді. Ільченко виграла заплив, що відбувся на олімпійському гребному каналі, з результатом 1 година, 59 хвилин і 27 секунд. На фініші росіянка випередила двох спортсменок з Великобританії.

Золото Ільченко стало для збірної Росії 11-м на Олімпіаді в Пекіні, і вона піднялася на четверте місце в неофіційному командному заліку. По 11 нагород вищої якості також у Австралії та Німеччини, але ці команди виграли менше срібних медалей, ніж росіяни.

21 серпня на олімпійському турнірі плавців відбудеться чоловічий заплив на десять кілометрів у чоловіків. Одним з головних претендентів на перемогу вважається росіянин Володимир Дятчін.

Зараз ви читаєте новину «Російська плавчиня перемогла в марафоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua