четвер, 13 квітня 2017 11:53

Роналду встановив історичне досягнення в єврокубках
8

Роналду відзначився дублем у ворота “Баварії” у матчі Ліги чемпіонів

Нападник мадридського "Реала" і збірної Португалії Кріштіану Роналду став першим в історії футболістом, який забив 100 м'ячів у єврокубках.

Португалець оформив дубль у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів з німецькою "Баварією". Ці голи стали для нього 99-м і 100-м у міжнародних клубних турнірах. 32-річному Роналду для досягнення цієї позначки знадобилося 143 матчі.

"Завжди складно відігруватися в матчі проти такого сильного суперника, як "Баварія". Але нам вдалося забити одразу після перерви і перемогти. Зараз ми перебуваэмо у чудовій позиції перед повторною грою.

У футболі багато сюрпризів. Матч міг скластися зовсім по-іншому, якби Відаль реалізував пенальті.

Не знаю, хто сумнівається в мені. Таких повинно бути меншість. Ті, хто стежать за моєю грою, не сумніваються в мені", - сказав Роналду.

Найближчий переслідувач форварда "Реала" - аргентинський нападник "Барселони" Ліонель Мессі, в активі якого 97 голів в єврокубках.

Зустріч мадридського клубу з "Баварією" пройшла в середу, 12 квітня, в Мюнхені. Вона завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1. Матч-відповідь відбудеться в Іспанії 18 квітня.

Зараз ви читаєте новину «Роналду встановив історичне досягнення в єврокубках». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua