неділя, 07 березня 2021 09:30

Роналду не вплинув на перемогу " Ювентуса"

"Ювентус" здобув вольову перемогу з дублем Морати. Фото: Reuters

У матчі 26-го туру італійської Серії А "Ювентус" приймав "Лаціо". Зустріч пройшла на стадіоні "Альянц - Ювентус" в Турині і завершилася перемогою господарів з рахунком 3:1.

На 14-й хвилині рахунок зустрічі відкрили гості - аргентинський півзахисник Хоакін Корреа прицільним ударом вразив ворота Войцеха Щенсни. Ще до перерви туринці зуміли зрівняти рахунок завдяки голу Адріена Рабьо. У другому таймі на 57-й хвилині Альваро Мората вивів "Ювентус" впёред, а ще через 3 хвилини зробив дубль, забивши гол з пенальті. Кріштіану Роналду, який, за чутками, отримав невелике ушкодження, з'явився на полі на 70-й хвилині зустрічі.

"Ювентус" в 25 зустрічах набрав 52 очки і займає третє місце в турнірній таблиці італійської Серії А. В попередньому турі клуб обіграв суперника "Шахтаря" – "Рому". "Лаціо" (43) - на сьомому місці.

Зараз ви читаєте новину «Роналду не вплинув на перемогу " Ювентуса"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua