четвер, 17 січня 2013 12:39

"Рома" вийшла у півфінал Кубка Італії

Вболівальники "Роми" ФОТО: asroma.it

Футболісти "Роми" здобули перемогу над "Фіорентиною" в матчі 1/4 фіналу Кубка Італії, повідомляє Р-Спорт.

Зустріч, що пройшла в середу на стадіоні "Артеміо Франкі" у Флоренції, завершилася в основний час нічиєю - 0:0.

У додатковий час єдиний гол забив форвард римлян Маттео Дестро (на 97-й хвилині). На 117-й хвилині з поля був вилучений півзахисник "Роми" Родріго Таддеї, який отримав 2 жовті картки за 2 хвилини. Через 5 хвилин червоні картки побачили перед собою захисник гостей Додо і хавбек господарів Хуан Куадрадо.

У півфіналі Кубка Італії "Рома" зустрінеться з міланським "Інтером". Матчі пройдуть 23 і 30 січня. Іншу пару склали "Лаціо" та "Ювентус".

Кубок Італії

1/4 фіналу

Фіорентина - Рома 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 97 Дестро.

Вилучення: Род. Таддеї (117), Куадрадо (120), Додо (120).

Лаціо - Катанія 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 30 Раду, 2:0 - 61 Ернанес, 3:0 - 90 Ернанес.

Ювентус - Мілан 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Голи: 0:1 - 6 Ель-Шаараві, 1:1 - 13 Джовінко, 2:1 - 96 Вучиніч.

Інтер - Болонья 3:2 (1:0, 1:2, 0:0)

Голи: 1:0 - 34 Гуаріні, 2:0 - 77 Паласіо, 2:1 - 81 Діаманті, 2:2 - 84 Габбьядіні, 3:2 - 120 Раноккія.

Зараз ви читаєте новину «"Рома" вийшла у півфінал Кубка Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua