середа, 23 вересня 2015 09:29

Роберт Левандовський забив 5 голів "Вольфсбургу" за 9 хвилин

У матчі з "Вольфсбургом" Левандовскі встановив кілька рекордів. Фото: epa

Форвард "Баварії" Роберт Левандовський встановив відразу кілька рекордів чемпіонату Німеччини.

У центральному матчі 6-го туру проти "Вольфсбурга" (5:1) нападаючий збірної Польщі забив 5 голів за 9 хвилин.

Таким чином футболіст побив відразу три рекорди Бундесліги. На те, щоб оформити хет-трик, йому знадобилося всього чотири хвилини (попереднє досягнення - 5 хвилин), на оформлення покеру Левандовський витратив 6 хвилин (минулий рекорд - 17 хвилин).

Ну і найголовніший рекорд - найшвидший пента-трик в національній першості. Раніше мюнхенець Дітер Хеннес витратив на п'ять голів у ворота "Айнтрахта" з Брауншвейга 21 хвилину.

Зараз ви читаєте новину «Роберт Левандовський забив 5 голів "Вольфсбургу" за 9 хвилин». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua