пʼятниця, 06 лютого 2009 15:35

Під час останнього дербі Ліверпуля з"ясувалося, що і з телебаченням у них там, на островах, трапляються накладки. Канал ITV так захопився показом реклами, що пропустив гол, між іншим, єдиний, та ще і жахливо довгоочікуваний, забитий на 117 хвилині гри. Канал ITV вибачився перед уболівальниками. Футбольна асоціація, до речі, попросила канал розібратися і не повторювати більше такого, бо прийшли тисячі скарг уболівальників, повідомляє sport.com.ua.

Футболісти "Евертона" з рахунком 1:0 в додатковий час перемогли в переграванні матчу 1/16 фіналу і вибили земляків з "Ліверпуля" з Кубка Англії.

Ключовою в мерсисайдському дербі в середу стала 117-а хвилина, а автором єдиного голу в матчі став 19-річний Ден Гослінг, який засмутив воротаря "Ліверпуля", який до того моменту вже більше 40 хвилин грав удесятьох після видалення Лукаса Лейви, пише rian.ru

ITV"S Disgraceful Coverage Of The Everton Vs Liverpool Match (Including Gosling Goal) 1-0 AET - video powered by Metacafe
Зараз ви читаєте новину «Реклама спричинила скандал в англійському футболі (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua