субота, 14 червня 2008 16:06

Рехагеля критикують за "боягузливу" тактику

26-річний нападаючий збірної Греції Іоанніс Аманатідіс, який зіграв за національну команду 27 матчів, можливо, не скоро проведе 28-й, повідомляє sportbox.ru з посиланням на L"equipe.

За відомостями французької газети, після зустрічі з шведами (0:2) Аманатідіс виразив незадоволеність тим, що не потрапив в стартовий склад (він вийшов на заміну в другому таймі), хоча у відбірних матчах відіграв від дзвінка до дзвінка.

Крім того, форвард заявив, що з такою "боягузливою" тактикою на Євро робити нічого.

- Проти шведів ми не створили і напівмоменту, - сказав Аманатідіс. - Не можна постійно тримати вісім чоловік ззаду і катати м"яч. Це самогубство. Нам треба переглянути свою гру від А до Я.

За головного тренера збірної Греції Отто Рехагеля відповів капітан команди Ангелос Харістеас.

- Зараз не час для розмов, - сказав він. - Треба думати перш за все про те, як обіграти росіян.

У свою чергу Рехагель, оцінюючи шанси своєї команди в зустрічі із збірною Росії, заявив, що "якщо багато атакуватимемо, програємо".

Для Росії і Греції поразка в сьогоднішньому матчі означатиме, що невдаха втратить шанси на вихід в чвертьфінал.

Зараз ви читаєте новину «Рехагеля критикують за "боягузливу" тактику». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua