неділя, 01 лютого 2009 18:49

Рафаель Надаль став першим іспанцем, який виграв Australian Open

Автор: sport-time
  Рафаель Надаль
Перша ракетка світу іспанець Рафаель Надаль став переможцем Відкритого чемпіонату Австралії. У фінальному матчі він переграв швейцарця Роже Федерера в п"яти сетах 7:5, 3:6, 7:6, 3:6, 6:2, повідомляє "Lenta.ru" з посиланням на офіційний сайт Australian Open.

Перемога Надаля стала для нього п"ятою поспіль в особистих зустрічах з Федерером. Три останні фінали турнірів "Великого шолома" між цими тенісистами закінчилися перемогою іспанця.

Надаль став першим в історії іспанцем, який зумів виграти Відкритий чемпіонат Австралії в чоловічому одиночному розряді, повідомляє "AFP".

Перемога Надаля стала для нього п"ятою поспіль в особистих зустрічах з Федерером

"Gazeta.ua" раніше повідомляла, що першість Australian Open серед жінок виграла Серена Уїльямс. У фінальному матчі американка розгромила російську тенісистку Дінару в двох сетах 6:0, 6:3.

Зараз ви читаєте новину «Рафаель Надаль став першим іспанцем, який виграв Australian Open». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua