середа, 25 червня 2008 10:37

Рабченюк перемогла в Іспанії

Вчора Іспанія приймала міжнародні легкоатлетичні змагання під егідою Європейської асоціації. Анастасія Рабченюк укотре підтвердила невипадковість високих результатів та місць цього сезону і знову перемогла на дистанції 400 метрів з бар"єрами (55,26 секунд).

У стрибках з жердиною у чоловіків лише двоє спортсменів подолали стартові висоти. Німець Ларс Бьоргелінг переміг з результатом 5,70 метри, а українець Максим Мазурик став другим (5,65 м).

Максим разом з Денисом Юрченком розпочали змагання, коли планка була встановлена на висоті 5,30 метрів. Мазурик взяв її з першої спроби, Денису цього зробити не вдалося, і він разом зі ще п"ятьма спортсменами припинив змагання на стартовій для себе висоті. Максим же з першої спроби взяв 5,50 та з третьої 5,65 метри, пропустив 5,70, а от 5,75 йому вчора не підкорилися.

У жіночих стрибках у висоту змагалося три спортсменки. Перемогла іспанка Рут Бетіа (1,96 м). Наша Віта Стьопіна стала другою (1,91 м). Ніколь Форрестер з Канади - третя (1,84 м).

Тетяна Головченко на дистанції 5000 метрів фінішувала дев"ятою - 15:51,83 хвилини. У метанні списа Ольга Іванкова з результатом 53,99 метрів посіла останню, тринадцяту сходинку.

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «Рабченюк перемогла в Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua