четвер, 21 лютого 2008 20:55

"Спартак" припинив боротьбу в Кубку УЄФА

Московський "Спартак" ледь не створив диво в 1/8 фіналу Кубка УЄФА. Проте для того, щоб перевести матч в екстра-тайм, команді не вистачило всього одного м"яча.

Після програшу на виїзді з рахунком 0:3 марсельному "Олімпіку" мало хто вірив у те, що московський клуб зможе продовжити боротьбу на турнірі. Проте удома "спартаківці" продемонстрували зовсім іншу гру. Плетікоса зміг зберегти свої ворота сухими, але голів Павленка і Павлюченка для виходу в чвертьфінал виявилося замало.

М"яч Павлюченка у ворота французів на 85-й хвилині зустрічі став сотим для футболіста в офіційних матчах.

"Спартак" - "Олімпік" (Марсель) - 2:0 (1:0)

Арбітр: Томас Айнваллер (Австрія)

"Спартак": Плетікоса, Паршивлюк (Дедура, 88), Штранцль, Ковач, Кудряшов, Павленко, Моцарт, Тітов (Бистров, 76), Майдана, Павлюченко, Веллітон (Дзюба, 71)

"Олімпік": Манданда, Боннар, Живе, Цана, Тайво, Вальбуена, Мбамі, Каборе (Орума, 9), Насрі (Зенден, 60), Сіссе, Ньянг (Зіані, 79)

Голи: Павленко (39), Павлюченко (85)

Зараз ви читаєте новину «"Спартак" припинив боротьбу в Кубку УЄФА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua