понеділок, 05 листопада 2007 14:30

"Сокіл" програв в овертаймі лідеру Вищої російської ліги

Київський "Сокіл" програв свій перший з двох спарених домашніх поєдинків проти лідера чемпіонату Росії з хокею серед команд вищої ліги, клубу "Дмітров" - 1:2, щоправда на це знадобився овертайм, повідомляє champion.com.ua.

Рахунок було відкрито лише на 34-й хвилині: гості вийшли вперед завдяки закинутій шайбі Юрія Кузнєцова.

Однак вже на початку третього періоду "Сокіл" вирівняв становище: відзначився Віталій Литвиненко.

Отже, 1:1 за підсумком основного часу, тоді як в овертаймі "Дмітров" зміг дотиснути киян. Переможна шайба в активі Віктора Луговського.

Нині кияни займають 7-й рядок турнірної таблиці. У них 35 очок після 19-ти ігор. Лідирує "Дмитров", який провів 21 матч і набрав 48 очок.

Завтра "Сокіл" проведе свій другий домашній матч проти цієї російської команди.

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" програв в овертаймі лідеру Вищої російської ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua