неділя, 07 лютого 2010 17:35

"Сокіл" програв третій матч поспіль

Київський "Сокіл" програв третій матч поспіль на своєму полі у Відкритому чемпіонаті Білорусі. Сьогодні підопічні Сеуканда вдома поступилися могильовському "Хімволокну" - 1:3.

Кияни добре почали поєдинок. На 7-ій хвилині Олександр Побєдоносцев відкрив рахунок.

На жаль, це була перша і остання шайба нашого клубу. Далі забивали тільки гості. Ще в першому періоді "Хімволокно" зрівняв рахунок, а в другому закинув ще дві шайби.

Завтра, 8 лютого, "Сокіл" знову зіграє вдома з могильовською командою. Ця зустріч стане останньою для киян на своєму льоду в матчі регулярного чемпіонату.

Екстраліга.

Регулярний чемпіонат

"Сокіл" (Київ) - "Хімволокно" (Могильов) - 1:3 (1:1, 0:2, 0:0)

Сокіл: Сімчук, Гунько, Климентьєв, Срюбко, Ладигін, Алексюк, Ісаєнко, Побєдоносцев, Аверкін, Матвійчук, Черненко, Німенко, Олецький, Литвиненко, Сальников, Дьяченко, Цируль, Васильєв, Татаренко

Закинуті шайби

1-0 Побєдоносцев (більшість) (Литвиненко, Сальников), 7:16

1-1 Божко (Борозенко), 14:26

1-2 Летов (більшість) (Божко, Ромадановський), 34:49

1-3 Борозенко (більшість) (Братанов), 37:02

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" програв третій матч поспіль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua