пʼятниця, 25 січня 2008 09:25

"Сокіл" програв аутсайдеру, пропустивши всі шайби в більшості

Київський "Сокіл", розгромивши аутсайдера відкритого чемпіонату Росії з хокею ступінський "Капітан" в першому матчі, розгромно програв в другому. Більше того, всі шайби українці пропустили, перебуваючи в чисельній більшості на майданчику. За дві хвилини до фінальної сирени господарі взяли тайм-аут, а потім вийшли з шостим польовим замість воротаря. Підсумком стала остання четверта шайба в свої ворота.

Замість того, щоб закріпитися серед лідерів, кияни зав"язнули на п"ятому рядку турнірної таблиці з 79 очками.

"Сокіл" (Київ, Україна) - "Капітан" (Ступіно, Росія) - 1:4

Шайби: Пастух (13:13) - Касаткін (23:23 менш.), Брєзгунов (28:31 менш.), Єлізаров (45:26 менш.), Дубінін (58:42 менш.).

Сегодня
Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" програв аутсайдеру, пропустивши всі шайби в більшості». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua