вівторок, 22 вересня 2009 08:36

"Сокіл" обіграв аутсайдера Екстраліги

У черговому поєдинку Відкритого чемпіонату Білорусі київський "Сокіл" на власному майданчику в Броварах обіграв одного із аутсайдерів лієпайський "Металлургс" - 2:1.

З самого початку гри українські хокеїсти захопили ініціативу. Однак цією перевагою вони зуміли скористатись лише наприкінці другої 20-хвилинки, коли Андрій Срюбко після комбінації за участю Олександра Матвійчука та Дмитра Німенка відкрив рахунок.

Другої шайби глядачі чекали недовго. На початку останнього періоду її провів Роман Сальников. Менш ніж за три хвилини до фінальної сирени гості скоротили відставання до однієї шайби, однак цього не вистачило для здобуття очок.

Друга поспіль перемога дозволила "Соколу" зрівнятись із солігорським "Шахтарем", який буквально напередодні у битві лідерів поступився мінський "Юності", за набраними очками.

Наступним суперником київського клубу буде бобруйський "Шинник". Гра пройде у четвер, 24 вересня, початок – о 19.00.

Відкритий чемпіонат Білорусі. Екстраліга. 8-й тур

"Сокіл" (Київ) - "Металлургс" (Лієпая) - 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

"Cокіл": Карпенко; Климентьєв, Благой, Срюбко, Варламов, Гніденко, Закриничний, Матвійчук, Німенко, Пастух, Наваренко, Малов, Литвиненко, Сальников, Ісаєнко, Побєдоносцев, Толкунов, Цируль, Корж

"Металлургс": Жаботинский; Широков, Кнікстс, Тьолушкін, Скворцов, Гравітіс, Філімонов, Павлов, А. Аболіньш, Мамонов, Я. Пуріньш, Чірков, Е. Аболіньш, Рогоза, Фелдманіс, Зелтіньш, Г. Пуріньш, Демітєрс, Калнс, Данилов, Баярунс

Шайби: 1-0 Срюбко (Матвійчук, Німенко), 35:54, 2-0 Сальников (Толкунов, Цируль), 43:32, 2-1 Фелдманіс (Філімонов, Мамонов), 57:30