субота, 08 березня 2008 19:00

"Сокіл" на виїзді святкував перемогу в матчі з "Бєлгородом"

ХК "Бєлгород" - "Сокіл" - 4:6 (1:2; 3:1; 0:3)

"Сокіл": Карпенко - Кугут, Срюбко, Лясковський, Харченко, Малов, Сьомін, Бобровников, Матвійчук, Аверкін, Пастух, Дєєв, Гунько, Караульщук, Алексюк, Литвиненко, Зоткін, Доніка, Яковенко.

Голи: 1:0. Кокуєв (Протопопов, Скороходов, 6:45), 1:1. Малов (Дєєв, Зоткін, 9:27), 1:2. Матвійчук (Срюбко, Литвиненко, 12:26 - більш.), 1:3. Сьомін (Матвійчук, Литвиненко, 26:21), 2:3. Коломієць (Романов, 30:45), 3:3. Благута (Бородін, Кірюхін, 36:45 - більш.), 4:3. Скороходов (Гудков, Петров, 37:24), 4:4. Матвійчук (Литвиненко, 40:43), 4:5. Аверкін (Литвиненко, Лясковський, 43:34), 4:6. Матвійчук (Литвиненко, 48:47).

Штраф: 10 - 14

У першому періоді "соколи" буквально розривали суперника, але в другій 20-хвилинці ситуація змінилася кардинально. "Бєлгород" заграв дуже агресивно і легко ліквідував відставання, а потім і вийшов вперед. У третьому періоді гра знову пішла в абсолютно іншому напрямі. Один тільки Матвійчук мав не менше п"яти моментів для взяття воріт. Але і реалізованих епізодів цілком вистачило киянам для того, щоб відсвяткувати впевнену перемогу.

"Титан" (Клин) - ХК "Рязань" - 1:3.

Становище лідерів: "Дмітров" - 129, "Дизель" - 121, "Хімік" - 119, "Нафтовик" (Алмєтьєвск) - 110, "Сокіл" - 102.

Спорт.com.ua
Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" на виїзді святкував перемогу в матчі з "Бєлгородом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua