понеділок, 25 лютого 2008 16:36

"Салават Юлаєв" виграв чемпіонат Росії з хокею

Хокейний клуб "Салават Юлаєв" (Уфа) виграв регулярний чемпіонат російської суперліги за два тури до закінчення першості. В понеділок, 25 лютого, "Салават" переміг ярославський "Локомотив" (3:1) і став недосяжним для свого головного переслідувача - магнітогорського "Металурга".

Після перемоги над "Локомотивом" у "Салавата Юлаєва" стало 119 очок. "Металург" може тільки наздогнати команду з Уфи за кількістю очок, але і в цьому випадку "Салават" залишиться на першому місці за рахунок переваги в очних зустрічах. Перше місце за підсумками регулярного чемпіонату дає клубу з Уфи перевагу свого майданчика на всіх стадіях плей-офф.

В останніх турах чемпіонату Росії головними інтригами турніру будуть боротьба за третє-сьоме місця між ЦСКА, "Локомотивом", "Хіміком", СКА і "Ак Барсом", а також суперництво "Амура", "Металурга" з Новокузнєцка і "Вітязя" за 16-у позицію, що дає право зіграти в плей-офф. Матчі останнього (57-го) туру чемпіонату Росії відбудуться 1 березня

Lenta.Ru
Зараз ви читаєте новину «"Салават Юлаєв" виграв чемпіонат Росії з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua