четвер, 09 грудня 2010 08:36

"Шахтар" вийшов до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Донецький "Шахтар" вперше в історії пробився у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. У заключному матчу групового етапу "Шахтар" з рахунком 2:0 переміг португальський клуб "Спортинг Брага".

Донеччанам лише наприкінці матчу вдалося зломити опір португальців. На 78-й хвилині результативним ударом з 18-ти метрів відзначився Разван Рац, а через п'ять хвилин після передачі Раца м'яч забив Луїс Адріано.

2:0 - "Шахтар" набрав 15 очок і впевнено виграв групу Н. У лондонського "Арсенала" - 12 очок, у "Браги" - 9. "Партизан" програв усі матчі в групі.

Нагадаємо, що у Бразі "Шахтар" переміг португальців з рахунком 3:0.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий турнір

Група Н. 6-й тур

Донецьк. "Донбас Арена". 47 627 глядачів

Суддівська бригада з Німеччини: Фелікc Брих (головний); Торстен Шиффнер, Марк Боргш (асистенти); Маркус Вінгенбах, Марк Зееманн (за воротами)

ШАХТАР - СПОРТИНГ БРАГА - 2:0

Шахтар: 30. П'ятов - 26. Рац, 44. Ракицький, 27. Чигринський, 33. Срна - 15. Степаненко, 19. Гай (14. Кобін, 84) - 10. Вілліан, 8. Жадсон (22. Мхітарян, 73), 20. Дуглас Коста (29. Алекс Тейшейра, 62) - 9. Луїс Адріано

Запасні: 12. Худжамов, 3. Хюбшман, 5. Кучер, 32. Іщенко

Брага: 1. Артур - 28. Мануель Перейра, 2. Родрігес, 48. Анібал, 15. Мігель Гарсія - 25. Леандро Саліно (10. Елдер Барбоза, 80), 88. Вандіньо - 9. Паулу Сезар, 22. Агіяр (45. Угу Віана, 72), 30. Алан (18. Ліма, 68) - 99. Матеус

Проспорт

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" вийшов до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua