середа, 07 травня 2008 21:04

"Шахтар" виграв Кубок України

Сильна злива і не менш сильні пристрасті панували протягом усього фінального матчу Кубка України між "Динамо" та "Шахтарем" у Харкові. І якщо перший тайм найбільше запам"ятався голом Гладкого уже на 44-й хвилині, то друга половина гри подарувала значно більше емоцій.

На 63-й хвилині арбітр матчу Віктор Швецов вилучив з поля Брандао за грубу гру проти Корреа. А уже через дев"ять хвилин Діакате, стоячи спиною до воріт, вибивав м"яч, але натомість влучив у Дуляя. Швецов відразу зрівняв кількість гравців на полі.

Вийшовши на заміну на 74-й хвилині, Олексій Гай відразу взявся за справу і через три хвилини змусив Шовковського знову витягати м"яч з сітки воріт.

Ще через три хвилини Бангура і Єзерський вирішили, що у такій ситуації цікавіше зайнятися боксом. Арбітр з їхнього думкою не погодився і відправив обох до роздягальні. А на 86-й хвилині Гладкий вивів уперед "Шахтар" і за червоними картками. Її він отримав за симуляцію.

2:0 за голами на користь "Шахтаря" і Кубок відправляється цього року до Донецька.

"Дианмо" - "Шахтар" - 2:0 (1:0)

Суддя: Віктор Швецов (Одеса)

"Шахтар": Пятов, Срна, Чигринський, Кучер (Єзерський, 46), Рац, Фернандіньо, Ілсіньо (Вілліан, 84), Хюбшман, Дуляй (Гай, 74), Брандао, Гладкий

Тренер: Мірча Луческу

"Динамо": Шовковський, Марковіч (Нінковіч, 46), Діакате, Мандзюк, Каддурі, Гіоане, Юссуф, Корреа, Алієв (Мілевський, 81), Кравець, Бангура

Тренер: Юрій Сьомін

Голи: Гладкий (44), Гай (77)

Попередження: Мандзюк (18), Кучер (33), Єзерський (56), Гладкий (57), Алієв (67)

Вилучення: Брандао (63), Діакате (72), Бангура (80), Єзерський (80), Гладкий (86)

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" виграв Кубок України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua