субота, 20 листопада 2010 15:59

"Шахтар" поклав у скарбничку чергові три очки

"Шахтар" у матчі 18-го туру УПЛ в гостях переграв "Зорю" - 3:1.

Напередодні матчу головний тренер "гірників" Мірча Луческу заявив, що буде уважно дивитися за діями своїх "підопічних" у команді суперника. І вони не дали румунському фахівцеві нудьгувати. Перший м'яч Віценець забив завдяки рикошету від екс-донеччанина Володимира Єзерського, а другий гол "Шахтаря" став наслідком невпевненої гри ще одного екс-гравця донецької команди - воротаря Богдана Шуста.

Після перерви Джихані повернув було інтригу, але через п'ять хвилин Луїс Адріано розставив всі крапки над "i" - 3:1.