вівторок, 30 листопада 2010 10:45

"Реал" пропустив від "Барси" п'ять м'ячів: результати 13-го туру примери

Дебютне "класико" Жозе Моурінью на "Камп Ноу" обернулося розгромною поразкою "Реала", який поступився "Барселоні" з рахунком 5:0.

Забивши після ударів Хаві Ернандеса і Педро Родрігеса два м'ячі в перші 18 хвилин, команда Хосепа Гвардіоли назад вже не оглядалася. Дубль Давіда Вільї, зроблений протягом чотирьох хвилин другого тайму, остаточно добив суперника, який наостанок пропустив ще й від Хеффрена.

"Вільяреал", який займає третє місце, виграв у "Сарагоси" з рахунком 3:0. На хвості у "підводників" висить "Еспаньол", який зламав опір "Атлетіко" - 3:2.

"Севілья", яка займає сьоме місце, поступилася вдома "Хетафе" (1:3) і тепер програє "Вільяреалу" вже сім очок.

13-й тур

Барселона - Реал - 5:0 (2:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Хаві (10), 2:0 - Педро (18), 3:0 - Вілья (55), 4:0 - Вілья (58), 5:0 - Жеффрен (90).

"Барселона": Вальдес, Пуйоль, Піке, Абідаль, Дані Алвес, Іньєста, Бускетс, Хаві (С. Кейта, 87), Мессі, Вілья (Боян, 76), Педро (Жеффрен, 87).

РЕАЛ: Касільяс, Рамос, Пепе, Карвалью, Марселу (Арбелоа, 60), Ді Марія, Алонсо, Озіл (Л. Діарра, 46), Хедіра, Роналду, Бензема.

Попередження: Вальдес (33), Роналду (33), Вілья (34), Пепе (36), Мессі (45), Алонсо (51), Касільяс (57), Карвалью (71), Рамос (73), Хедіра (75 ), Пуйоль (81), Хаві (90).

Вилучення: Рамос (90).

Севілья - Хетафе - 1:3 (1:0, 0:3)

Голи: 1:0 - Кануте (30), 1:1 - дель Мораль (57, пенальті), 1:2 - Міку (59), 1:3 - П. Ріос (77).

Атлетіко - Еспаньол - 2:3 (1:1, 1:2)

Голи: 0:1 - Луіс Гарсія (22, пенальті), 1:1 - Тіагу (45), 1:2 - Верду (53), 2:2 - Агуеро (66), 2:3 - Освальдо (78).

Сарагоса - Вільярреал - 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 - Маркос Сенна (9), 0:2 - Касорла (18), 0:3 - Нілмар (65).

Вилучення: Контіні, 64 (Сарагоса)

Расінг - Депортиво Ла-Корунья - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Розенберг (61).

Мальорка - Малага - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Вебо (50), 2:0 - Гонсало Кастро (55).

Еркулес - Леванте - 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 1:0 - Вальдес (40), 1:1 - Суарес Естрада (41), 2:1 - Трезеге (62), 3:1 - Вальдес (67).

Спортінг Хіхон - Реал Сосьєдад - 1:3 (1:2, 0:1)

Голи: 1:0 - Арнолін (3), 1:1 - Хабі Прієто (11), 1:2 - Сурутуса (45), 1:3 - Аранбуру (90).

Атлетік - Осасуна - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Гурпегі (90).

Валенсія - Альмерія - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Сольдадо (26), 2:0 - Сольдадо (63), 2:1 - Ульоа (90).

Снайпери: Роналду ("Реал") - 14, Мессі (Барселона) - 13, Льоренте (Атлетік) - 9, Вілья (Барселона), Нілмар, Россі (обидва - Вільярреал) - по 8.

За матеріалами Sports.ru, UEFA

Зараз ви читаєте новину «"Реал" пропустив від "Барси" п'ять м'ячів: результати 13-го туру примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua