четвер, 08 травня 2008 08:57

"Реал" без проблем виграв "классіко" у Барселони: результати 36 туру чемпіонату Іспанії

У центральному матчі 36-го туру чемпіонату Іспанії мадридський "Реал", який достроково завоював титул, на своєму полі розгромив найпринциповішого свого суперника "Барселону".

Рахунок на 13-ій хвилині відкрив капітан королівського клубу Рауль Гонсалес, який обвідним ударом відправив м"яч в дальній кут воріт "Барселони". На 21-ій хвилині після навісу Гуті зі штрафного голландський півзахисник "Реала" Арьєн Роббен переправив м"яч в сітку і збільшив перевагу своєї команди.

"Реал" атакував значно частіше і міг довести рахунок до розгрому вже в першому таймі, проте у "Барселони" також були шанси на успіх. Юний Боян Кркіч зблизька не зміг влучити у ворота, а удар Тьєррі Анрі зі штрафного пройшов поряд зі штангою.

У другому таймі характер гри не змінився, хоча на самому початку тайму Кркіч не влучив у ворота з лінії воротарського. "Реал" відповів численними атаками, після яких рахунок міг змінитися. У одному з епізодів арбітр Перес Бурруль не призначив пенальті у ворота "Барселони" за фол Еріка Абідаля, потім двічі ворота команди врятував воротар каталонців Віктор Вальдес.

Проте на 63-ій хвилині Вальдес був безсилий, коли аргентинець Гонсало Ігуаін обіграв капітана гостей Карлеса Пуйоля і відправив третій м"яч у ворота "Барселони". На 78-ій хвилині четвертий гол у ворота гостей забив голландський нападаючий Рууд ван Ністелрой, який реалізував пенальті, призначений за гру Пуйоля рукою у власній штрафній.

Хвилини, що залишилися, пройшли з перевагою "Барси", яка зуміла втікти від "сухої" поразки: на 87-ій хвилині гол у ворота Ікера Касільяса забив Тьєррі Анрі. Після цього матчу "Барселона", на рахунку якої залишилося 64 очки, втратила навіть теоретичні шанси на друге місце, оскільки її головний суперник "Вільярреал" в гостях обіграв "Рекреатіво" з рахунком 2:0 і набрав 71 очко.

Таким чином, в наступному розіграші Ліги чемпіонів "Барселона" стартує лише з кваліфікаційного раунду. На четверте місце з 58 очками вийшла "Севілья", але мадридський "Атлетіко", у якого така ж кількість очок, має один матч в запасі. До закінчення іспанського чемпіонату залишилося провести два тури.

Реал - Барселона - 4:1 (2:0)

Голи: 1:0 - Рауль (13), 2:0 - Роббен (20), 3:0 - Ігуаін (62), 4:0 - ван Ністелрой (78, з пенальті), 4:1 - Анрі (87).

РЕАЛ: Касільяс, Марсело, Пепе, С.Рамос, Хайнце, Гаго, Гуті (Робіньо, 71), Діарра, Снейдер, Рауль (ван Ністелрой, 76), Роббен (Ігуаін, 61).

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Абідаль, Дзамбротта, Маркес (Сілвіньо, 46, Едмілсон, 59), Пуйоль, Хаві, Яя Туре, Анрі, Гудьонсен (Джовані дос Сантос, 23), Кркіч, Мессі.

Попередження: Яя Туре (19), Маркес (38), Снейдер (40), Анрі (49), Вальдес (57), Марсело (57), Хайнце (83), Пепе (90+2), Хаві (90+2).

Видалення: Хаві (90+2, друге попередження).

Бетіс - Вальядолід - 1:1 (0:0)

Голи: 1:0 - М.Гонсалес (50), 1:1 - Віктор (62).

Хетафе - Альмерія - 4:2 (1:2)

Голи: 0:1 - Крусат (4), 0:2 - Пауновіч (11), 1:2 - Альбін (32), 2:2 - Ману (64), 3:2 - Ману (68), 4:2 - Гранеро (74).

Рекреатіво - Вільярреал - 0:2 (0:0)

Голи: 0:1 - Ніхат (54), 0:2 - Г.Франко (83).

Депортіво - Леванте - 1:0 (0:0)

Гол: 1:0 - Рікі (87).

Валенсія - Сарагоса - 1:0 (1:0)

Гол: 1:0 - Сілва (20).

Мальорка - Осасуна - 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Гуіса (32), 1:1 - Портільо (72), 2:1 - Трехо (89).

Мурсія - Атлетік - 1:2 (1:1)

Голи: 1:0 - Іван Алонсо (17), 1:1 - Льоренте (32), 1:2 - Габілондо (82).

Расінг - Севілья - 0:3 (0:1)

Голи: 0:1 - Фасіо (29), 0:2 - Фасіо (65), 0:3 - Ренато (90).

Матч Еспаньол - Атлетіко відбудеться сьогодні.

За матеріалами: Lenta Ru, Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Реал" без проблем виграв "классіко" у Барселони: результати 36 туру чемпіонату Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua