неділя, 19 жовтня 2008 12:21

"Порту" розім"явся в Кубку перед матчем з "Динамо"

Напередодні гри в Лізі чемпіонів чемпіон Португалії обіграв команді "Сертаненсе" в 3 раунді кубка країни з рахунком 3:0.

Жезуальдо Феррейра дав відпочити більшості лідерів. У основі вийшли Нуно, Томас Коста, Степанов, Еммануель, Бенітес, Маріано, Пеле, Ліно, Сектіуі, Фаріас, Халк. На заміну виходили Болатті, Кандеяш і Тенгаррінья.

На останній хвилині першого тайму головою забив Тарік Сектіуі, після перерви таким же чином відзачнився Фаріас, а другий гол він забив в порожні ворота. Крапку в матчі поставив гравець "Сертаненсе" Дієго Кампос - зрізав м"яч у свої ворота.

Sport.com.ua

Зараз ви читаєте новину «"Порту" розім"явся в Кубку перед матчем з "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua